Kontakt

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. Józefa Lompy
ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7
40-132 Katowice
strona www: http://pbw.katowice.pl 


Katarzyna Drogoś, Ewa Piątek
tel. 32 258-57-84 w. 44

17 komentarzy:

 1. 30.11. zamieściłam 8 recenzji i nie zostały one doliczone do ilości moich zamieszczonych postów. Cy w związku z tym się ni wliczają, a jeśli to dlaczego? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Ania Woźniak( ania.woz4 ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Jak dodać jakąś recenzję i co wpisać w Adres??

   Usuń
 2. Oczywiście, że się liczą. Prosimy zapoznać się z postem z 30 listopada "Komentarze i zestawienia" - tam wyjaśniamy dlaczego przy Waszych nazwiskach brakuje (chwilowo) linków odsyłających.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, czy recenzja może zawierać ok. 240 słów, czy jest to raczej twarde 150?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpis, który ma ponad 150 słów niestety nie może być nagrodzony. Musi się mieścić w regulaminowych ramach 70-150 słów, do których oczywiście nie wliczamy tytułu książki, podpisu, czy (w tym miesiącu) informacji o celu podróży. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  nam małe pytanie. Jestem zarejestrowana w tym konkursie jako Monicas BOOKS, ale w związku z blogiem, który prowadzę musiałam zmienić nazwę użytkownika na Monica's Reviews. Czy mogę dalej brać udział w konkursie pod nową nazwą?
  Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. W regulaminie jest mowa o terminie zgłoszeń do 31 października. niestety nie mogę zgłosić uczniów, gdyż pojawia się informacja o zamkniętej liście zgłoszeń. Proszę o wyjaśnienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małe problemy techniczne - formularz już działa. Gdyby nadal nie było dostępu prosimy odświeżyć stronę klawiszem F5.

   Usuń
 7. Dziękuję za informację. Prześlę listę pocztą

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałbym wiedzieć jak opublikować recenzję pod swoim pseudonimem. W poście z 30 listopada nie zostało to wyjaśnione. Dostałem od nauczyciela informację, że mogę już publikować, nie poinformował mnie o żadnym logowaniu. Co mam wybrać w "wybierz profil", żeby było zgodne z moim pseudonimem?

  OdpowiedzUsuń
 9. Komentarz należy podpisać swoim pseudonimem - wszystko w tym samym okienku. Jako profil trzeba wybrać "Anonimowy".

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry, czy w recenzji można zawrzeć cytat? A jeśli tak, to czy wtedy z nim liczy się 150 słów, czy bez niego? Bardzo proszę o odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cytat będzie wliczany do limitu 150 wyrazów:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Napisałam recenzję "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego i zamiast opublikować i zmienić na anonimowy kliknęłam od razu opublikuj, po czym zostałam przekierowana by utworzyć konto organicznego blogera więc wróciłam na poprzednią stronę by zmienić na "anonimowy". Niestety recenzji już nie było ... widnieje może gdzieś w systemie?
  J.Konieczna

  OdpowiedzUsuń